Hakkımızda

Işık İnşaat, ülkesinde ana müteahhit olarak hizmet vermektedir. İnşaat, gayrimenkul geliştirme, enerji ve sağlık ana dallarında faaliyet gösteren kuruluş, 42 yıllık tecrübesiyle birçok değerli işe imzasını atıyor. Işık İnşaat; ofisler, oteller, konutlar, karma yapılar, ağır sanayi tesisleri, altyapı projeleri, imalat sanayi tesisleri, kimyasal ve ilaç üretim tesisleri, yiyecek ve içecek işleme tesisleri, devlet binaları inşa ediyor. Günümüzde başarıyla faaliyetlerini sürdüren Işık İnşaat & Mimarlık, yeni projelere imza atmayı hedefliyor.

42 yıllık tecrübesiyle, kurulduğu günden bu yana, IŞIK İnşaat & Mimarlık, inşaat sektörünün her safhasında titiz ve yenilikçi bakış açıları geliştirerek, tasarım - proje yönetimi konularında bilgisini sürekli tazeleyen bir firma haline gelmiştir.

Sektörün farklı alanlarındaki bilgilerimizi ortak bir platformda değerlendiriyoruz. Mimari ve işletme üzerine tecrübelerimizi proje üzerine direkt olarak yansıtıyoruz. Buna "Fonksiyonel Mimari" diyoruz. Mimari ve elektromekanik tasarımın entegre çalışmasıyla, işletmenin ihtiyaçlarını planlama aşamasında çözüyoruz.

Mİsyonumuz

Sektöründe sürdürülebilir büyüme potansiyelini paydaşlarına değer yaratacak şekilde yönetmek, insan kaynakları sermayesini en yukarılara çıkarmak, şeffaflık, üstün iş ahlâkı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak ve katma değer yaratmaktır.

Vİzyonumuz

Işık İnşaat, uluslararası kalite ve standartlarda tecrübesiyle ürün ve hizmetler sunarak müşterilerine katma değer yaratmayı ve çalışanlarıyla birlikte gelişmeyi amaçlar. Müşterileri, ortakları ve tedarikçileri için güvenilir ve saygın olmak, temel hedefleri arasında yer almaktadır.

Değerlerİmİz

• Proje Yönetimi,

• Fonksiyonel Mimari

• Enerji Yönetimi.

Tecrübe ve Fonksiyonel Mimari Projeler

Yeni perspektifler ile bakış açımızı genişletiyoruz…

TASARIM & ENTEGRASYON
İŞLETME KOLAYLIĞI
DÜŞÜK MALİYETLER

Dünya İÇİN daha fazlası!

Projesine destek verdiğimiz "Kerpiç Ev" yaklaşımı ile standartların ötesinde yapı verimliliği ve sürdürülebilir enerji kullanımını binalar ölçeğinde, hayata geçiriyoruz. Maliyetleri ve enerji sarfını düşürerek sağlıklı ve karlı işletmeler yaratmanın yanısıra karbon emisyonlarını azaltıyoruz. Dünya için çalışıyoruz…